Kombi Servisi

kombi servisi Kombi banyo mutfak gibi alanlarda kullanılan sıcak suyu sağlayan elektronik alettir. Her elektronik alette olduğu gibi kombilerde de bakım süreçleri göz ardı edilmemelidir. Ayrıca doğalgaz tesisatlı evlerde peteklerde dönen sıcak su da kombi sayesinde ısınır. Bu nedenle oldukça büyük öneme sahip bir cihaz olan kombilere sadece bu alanda uzman olan kişiler tarafından müdahale edilmelidir. Servisfoni, bu anlamda oldukça yetkin bir ekibe sahip olup, hem hızlı hem de güvenilir hizmeti ile bilinir.

Kombi Sorunlarında Güvenilir Servis

Kombiler zaman zaman arızalanabilir. Bu arızalanmalar kimi zaman hava koşullarına bağlıdır. Belirli bir sıcaklık ya da soğuk derecesinde çalışmayan kombiler için en güvenilir nokta Servisfoni'dir. Bu anlamda Servisfoni hem hızlı hem güvenilir hem de işin kalitesi noktalarında kesişen ender servisltir. Servisfoni çalışanları yeterli eğitim almış, zarif ve insan odaklı çalışma prensibine sahip insanlardır. Bu nedenle çalışma anlayışları memnuniyet odaklıdır.

Petek Temizleme

Petek temizleme işlemlerini son teknoloji makineler ile yapıyoruz. Kombilerde petek temizliği oldukça önemli bir husustur. Çünkü petek temizliği sayesinde kombileriniz ömrü uzar. Kombilerinizden daha fazla verim almak ve tasarruflu çalışmasını istiyorsanız sizlerde petek temizliğini ihmal etmemelisiniz. Petek temizli ile %30 yakıttan tasarruf elde edersiniz. Uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Kombi Servisi İçin Hemen Arayın7/24 Telefon Desteği

1 Yıl Parça Garantisi

Orjinal Yedek Parça

Kredi Kartı Ödeme

Hesaplı Kaliteli Hizmet

Yaygın Servis Ağı