Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi Geniş bir yelpazede hizmet sağlanmakta olan Servisfoni, servis hizmetlerinde müşterilerin memnuniyetlerini üst seviyelerde tutmayı amaçlar. Beyaz eşyalarınız ile ilgili tamir, bakım, onarım ve montaj gibi tüm ihtiyaçlarınıza en başarılı çözümler sunulmaktadır.

1 yıllık yedek parça garantisi ile gerçekleştirilen Servisfoni, beyaz eşya servis hizmetlerinde mutlaka orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü kullanması açısından bakım çalışmaları da önemli bir yere sahiptir. Düzenli olarak yapılan beyaz eşya bakım hizmetlerinde cihazlarınızın eskisi gibi ideal performansta çalışmasına olanak tanınmaktadır. Beyaz eşya montaj çalışmalarında da beklentileriniz tam olarak karşılanmakta ve cihazların montajı en uygun noktaya sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Talebiniz üzerine adresinize gelen uzman teknik servis ekipleri, cihazınız ile ilgili tüm işlemleri eksiksiz yerinde gerçekleştirmektedir. Servisfoni beyaz eşya servisi hizmetleri 7/24 tarafınıza hizmet sunmaktadır.
Beyaz Eşya Servisi İçin Hemen Arayın7/24 Telefon Desteği

1 Yıl Parça Garantisi

Orjinal Yedek Parça

Kredi Kartı Ödeme

Hesaplı Kaliteli Hizmet

Yaygın Servis Ağı